projekt nft

IguVerse

IguVerse

IguVerse to projekt w którym mintując swoje NFT możesz zarabiać na nim do ok. 2% dziennie, więc w zależności od mintu, masz zwrot z inwestycji od 20 do 30 kilku dni (34-36).

Po 30 dniach zwraca Ci się wkład, a po 70 dniach masz 100% zysku.

O IguVerse
  1. Właścicielem jest człowiek, który był na liście forbes 30 under 30. Dobrze zarządza projektami, w rynku Crypto jest od 6 lat, zna się na tradingu. Mają duży team ludzi, którzy prowadzą projekt od zaplecza, m.in economic specialist, od tokonomi, planów marketingowych.

  2. Projekt jest dość świeży na rynku. Na tyle długo, że jest już rozwinięty, a na tyle krótko, że powinien dać dobrze zarobić na mintach (wytworzenie NFT, które robisz za pomocą kilku kliknięć) i na samym TOKENie (bo to temat przy okazji). Osobiście bardzo dodatkowo podchodzę do tokena, bardziej interesuje mnie NFT.

  3. Co ciekawe – mintujesz swojego zwierzaka, więc bardzo chętnie osoby takie zajmą się zwierzakiem i temat stał się bardzo szybko popularny. Aplikacja jest na nr. 16 w kategorii lifestyle.
  4. Żeby zarabiać, trzeba wykonywać zadania: jedno z nich to udostępnianie swojego zwierzaka w socialmedia – co z automatu przynosi Tobie klientów i firmie (jest 2 poziomowy plan marketingowy ).

    Inne zadania to np. zabawa ze swoim zwierzakiem albo jego karmienie czy wyprowadzanie na spacer. (wszystko z aplikacji na iOS lub Android)

Dlaczego IguVerse?

Projekt dokładnie sprawdzony pod względem SCAMU, HyIP itd.

Osobiście znam się z ekipą, która dobrze zna właściciela projektu.
Zanim zdecydowali się udostępnić ten projekt dalej, dokładnie go sprawdzili, czy nie jest to żadna piramida finansowa itd.

Zawsze jest jednak ryzyko co trzeba wziąć pod uwagę 🙂

Jak zacząć?

1. Wchodzisz w Apple store bądź sklep Google i pobierasz aplikacje: IguVerse ( ikona iguany ) . PAMIĘTAJ KONIECZNIE ZAPISZ SWOJE FRAZY SEED !

2. Klilkasz w link:

https://iguverse.com/download/r/iregpkc9

( koniecznie z tego linku ). Jeżeli po zalogowaniu zobaczysz taka naklejkę: USE REFERRAL CODE , to wpisz kod ręcznie:

iregpkc9

3. Wybierasz sobie PETA do wymintowania, masz od 57$ w górę. Najlepiej opłaca się pakiet RARE za 570$ za zwierzaka.

Przy 30 zwierzakach na najwyższym lvl, będziesz zarabiać pasywnie Ok 3600$ DZIENNIE !

4. PAMIĘTAJ, żeby płacić przez stronę, nie przez apke ( na stronie możesz dać bezpośrednio płatność w BNB ) bo w apce Apple Pay jest o jakieś 35-45% droższy. Wystarczy, ze klikniesz w lewy górny róg, potem przejdziesz na sam dół i klikniesz: WEB APP, to tam połączysz swoje konto z kontem na witrynie poprzez wpisanie fraz SEED i tam wybierasz zwierzaka i przechodząc do płatności na swój stworzony wallet wysyłasz tyle ile na zwierzaka + 10$ Extra ( będzie potrzebne na prowizje ).

5. Wykonuj zadania i ciesz się zarobkiem 😉